Перший урок, який ти провів у школі

       Перший урок, який ти провів у школі! Його не забудеш ніколи! 
    Студенти 3 курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» розпочали проводити пробні уроки. 
    Перший урок з математики, як і всі інші, – це хвилювання від очікування зустрічі з  учнями, коли несподівано забуваєш те, що так добре знав ще кілька хвилин тому; відчуваєш, що «зайвими» стали руки, пересохло в горлі, бракує слів. І цього не потрібно соромитися. Адже такі відчуття властиві тим, хто щиро переживає за свій урок, самокритичним, а не самовдоволеним людям.
    На кожному наступному уроці, який готується в пошуку, у кропіткій і творчій праці, відбувається самоствердження студента як учителя-початківця, формуються фахові та моральні якості, відбувається становлення педагогічного «Я».
    Педагогічна практика дає можливість випробувати свої  сили в якості вчителя, реалізувати  теоретичні знання та практичні вміння й навички, виявити творчі здібності, розкрити таланти і навіть набути життєвого досвіду.    Студенти реалізовують діяльнісний підхід до вивчення математики, використовують інтерактивні методи, найсучасніші прийоми і форми організації освітньої діяльності, зокрема елементи інноваційних технологій. Усе це  відповідає віковим особливостям молодших школярів.    Проводять уроки, побудовані з урахуванням основних положень Концепції «Нова українська школа» на засадах компетентнісного підходу, з використанням елементів інтеграції, сучасного обладнання як складової нового освітнього середовища.

     Поєднання теоретичних знань і творчості практикантів, методична підтримка керівників практики дають можливість проводити уроки математики переважно на належному організаційному та методичному рівні. 
    Практиканти вдячні й за підтримку та слушні поради вчителям базових закладів освіти. Отже, студенти коледжу отримують лише задоволення від співпраці з учнями!Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Досвід проведення перших уроків студентами Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського

Якість практики – якість випускника